28 Yıl Üzeri Tecrübe ile...

Akdeniz Fan

Akdeniz Fan olarak biz; Sürekli değişim ve sürekli gelişim diyoruz. Bunun için de sürekli çaba ve etkinlik içinde olmayı tercih ediyoruz. İlkemiz öğrenmede sınırsızlıktır. Hizmetlerimiz için modern teknolojileri uygulayarak çağdaş hizmet seviyesini hedefliyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin kalitesi kurum içi iletişimin kalitesine bağlıdır. Bizler bir dostluk ortamı kurduk ve tüm iş ilişkilerimizde bu ortamı korumaya dikkat ediyoruz. Takım ruhu tüm uygulamalarımıza temel oluşturmaktadır.

Hedeflerimiz, amaçlarımız doğrultusunda yürüdüğümüz yolda müşterimiz bizim için en önemli paydaşımızdır. Müşterilerimizin sadakatinin sürekli kılınması tüm çalışanların temel ve ilk hedefidir. Hizmette hız ve güvenilirlik bu hedefi yerine getirmede en önemli aracımızdır.

Verdiğimiz hizmette müşterimizin sorunsuz ve güven içinde olması için her türlü önlem ve geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz. Her zaman için kurum önceliklerimizi müşterimiz belirler. Tedarikçilerimiz ekibimizin birer üyesidir, hizmet kalitemiz için de degerlendirilmektedir

Türkiye genelinde hizmet veren fan, aspiratör ve vantilatör havalandırma sistemleri firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak. Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler tasarlamak ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirmek ilkemizle 28 yılın tecrübesiyle en iyisi olmak
MERKEZ ANTALYA

Vizyonumuz

Türkiye genelinde hizmet veren fan, aspiratör ve vantilatör sistemi firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler tasarlamak, ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirmek.

28 Yıl Üzeri
Tecrübe ile…

1,985

Üzeri Tamamlanan Proje

5750

Müşteri Memnuniyeti